חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מירי שניאורסון

מנכ"לית בכירה או עקרת בית, משפיענית רשת או מורה, כולנו זקוקות לכוחות פנימיים וביטחון כדי להתמודד עם האתגרים העומדים בפנינו.  

בנפלאות אנו מקבלות את הכוחות הפנימיים לצלוח כל משימה מהידע הנשי העתיק, מ"חכמת הביחד" ומארון הספרים היהודי.

"רוח נפלאות" נולדה מתוך צורך פנימי של נשים מנהיגות, למצוא מקום שיתופי, חכם ובטוח, מרחב יצירה מחזק ומעצים ממנו יוכלו לשאוב כוחות, ידע וביטחון שילכו איתנו כל הדרך אל היעדים הצפויים ושלא צפויים לנו.

ה"מתגברות"
וה"נפלאות"

ארגון נפלאות מתגברות הוא בית המאפשר לכל אשה לגלות את האור בחייה ואת הכוחות להעניק ולהעצים את עצמה ואת סביבתה, בכל גיל. לב הפעילות שלנו היא עשייה למען אלמנות בגיל השלישי ומפגשים נשיים לחיזוק ושמחה במעגל השנה.

הבחירה במונח "מתגברות" אינה משחק סמנטי אלא תפיסת עולם. אלמנות בגיל השלישי שמרגישות היטב את הקושי, הכאב, האובדן והבדידות ועם זאת מגלות כיצד ניתן לצמוח מתוך הכאב, לגלות את השמחה שבנתינה ואת האור המיוחד שנוצר כשאנו נמצאות יחד. לארגון סניפים ברחבי הארץ המנוהלים ע״י רכזות  ב"מתגברות״ אלמנות פעילות בארגון, שיוצרות קהילה חזקה וצומחת.

הפעילויות בנפלאות מגוונות ומותאמות למטרת הקהילה, לחזק  ולהתחזק. התובנות המופלאות שבספרי החסידות והמסע האישי של כל פלא, הופכים לארגז כלים עשיר ובית עוטף עבור כל אשה. 

1
אלמנות משתתפות

1
מרכזים לאלמנות
ברחבי הארץ

1001
חבילות שי לחגים
ולימי הולדת

1
מעגלי חיזוק
והעצמה

1
נופשים משותפים
בארץ ובחו”ל בשנה

נפלאות מתגברות משתפות

נפלאות ממליצות

היו שותפים לנפלאות

העשיה שלנו לא מפסיקה לצמוח ובכל שבוע מבקשות עוד ועוד נשים
להצטרף לפעילויות ולהקים נקודות חדשות ברחבי הארץ.

עזרו לנו להיות שם עבור כל אחת ואחת.

רוצות אותך איתנו!

לפרטים על הפעילות תוכלי לדבר איתנו

או להשאיר פרטים ונחזור אליך